Форум Днепра (Днепропетровска) Форум Днепра (Днепропетровска)
Консультация Целителя
Городской форум Днепра, Услуги Днепра, вопросы и ответы (Консультации) в Днепре, общение Днепр, Клубы Днепра, Эзотерика в Днепропетровске, Гадалки Днепропетровска, Целители Днепра, Ясновидящие и Маги в Днепропетровске, Медицина Днепра, Родительский Форум
 Помощь      Поиск      Пользователи      BanList


 Страниц (1): [1] 

> Без описания
Mihaylo
Отправлено: 23 Сентября, 2023 - 02:47:28
Post Id



Пользователь
Super Member





Сообщений всего: 620
Дата рег-ции: Март 2020  
Откуда: Днепропетровск





Привіт всім! Хочу купити собі оперативну пам'ять, щоб трохи покращити роботу комп'ютера. Зараз маю оперативну пам'ять на 8 Гб, а хочу на 16 Гб. Порадьте мені карту пам'яті з цим обсягом, та інтернет-магазин у якому її можна купити.
 
Rimbrot
Отправлено: 23 Сентября, 2023 - 02:49:00
Post Id



Пользователь
Super Member





Сообщений всего: 584
Дата рег-ции: Февр. 2020  





Оперативна пам'ять на 8 Гб, у наш час це дуже невеликий об'єм. Можу тобі підказати від себе інтернет-магазин, в якому дуже великий вибір оперативної пам'яті та інших комплектуючих.
 
Mihaylo
Отправлено: 23 Сентября, 2023 - 02:51:41
Post Id



Пользователь
Super Member





Сообщений всего: 620
Дата рег-ции: Март 2020  
Откуда: Днепропетровск





Проблема в тому, що я в цих картах пам'яті не розуміюся зовсім, тому хотілося б щоб ти порадив конкретний варіант карти пам'яті з об'ємом 16 Гб, та залиш посилання на магазин. Буду дуже вдячний за допомогу!
 
Rimbrot
Отправлено: 23 Сентября, 2023 - 02:53:17
Post Id



Пользователь
Super Member





Сообщений всего: 584
Дата рег-ции: Февр. 2020  





Рекомендую придбати оперативну пам'ять Kingston DDR4 16GB (2x8GB) 3200Mhz FURY Beast Black https://telemart.ua/ua/ram/ в інтернет-магазині Telemart.

Ця модель забезпечить відмінну продуктивність вашого комп'ютера завдяки ємності 16 гігабайт та високій частоті 3200МГц. Завдяки двом модулям по 8ГБ, ви зможете використати двоканальний режим, що підвищить швидкодію системи. Чорний дизайн надасть вашому комп'ютеру стильного та сучасного вигляду.
 
Страниц (1): [1]
« Мужской Форум Днепра »


Все гости форума могут просматривать этот раздел.
Только зарегистрированные пользователи могут создавать новые темы в этом разделе.
Только зарегистрированные пользователи могут отвечать на сообщения в этом разделе.




Форум Магии и Эзотерики