Форум Днепра (Днепропетровска) Форум Днепра (Днепропетровска)
Консультация Целителя
Городской форум Днепра, Услуги Днепра, вопросы и ответы (Консультации) в Днепре, общение Днепр, Клубы Днепра, Эзотерика в Днепропетровске, Гадалки Днепропетровска, Целители Днепра, Ясновидящие и Маги в Днепропетровске, Медицина Днепра, Родительский Форум
 Помощь      Поиск      Пользователи      BanList


 Страниц (1): [1] 

> Без описания
Bahus
Отправлено: 28 Марта, 2024 - 22:06:45
Post Id



Пользователь
Newbie





Сообщений всего: 12
Дата рег-ции: Нояб. 2020  





Привіт усім! У мене появилася застуда, і я хочу дізнатися, як краще лікувати це захворювання у дорослих. Чи є якісь ефективні методи та препарати, які допомагають швидше позбутися від застуди? Чекаю на ваші поради та досвід.
 
Rimbrot
Отправлено: 28 Марта, 2024 - 22:08:04
Post Id



Пользователь
Super Member





Сообщений всего: 571
Дата рег-ции: Февр. 2020  





Привіт! Я нещодавно також хворів на застуду і спробував кілька методів лікування. Найефективнішим для мене був відпочинок у ліжку, вживання багато вітамінів, гарячий чай з медом та лимоном, а також використання носових крапель на основі морської води для зняття закладеності носа.
 
Susanna
Отправлено: 28 Марта, 2024 - 22:11:26
Post Id



Пользователь
Advanced Member





Сообщений всего: 278
Дата рег-ции: Янв. 2021  





А ви впевнені, що це застуда, а не грипп? Симптоми схожі. Це я до того веду, що треба записатися до лікаря. Можна до свого сімейного лікаря. Він послухає, щоб не було пневмонії, й випише лікування.
 
Mihaylo
Отправлено: 28 Марта, 2024 - 22:15:47
Post Id



Пользователь
Super Member





Сообщений всего: 605
Дата рег-ции: Март 2020  
Откуда: Днепропетровск





Лікування застуди у дорослих включає в себе кілька основних аспектів.
Перш за все, важливо дотримуватися спокійного режиму та вживати багато рідини для зволоження слизової оболонки та зменшення інтоксикації.
Також слід уникати переохолодження, вживати різноманітне тепле та легке харчування.
А також треба приймати противірусні препарати для дорослих у Дніпрі https://receptika.ua/ua/protivov...a-vzroslyh/dnepr Вони полегшують симптоми застуди, та ви скоріше одужаєте.
Не хворійте.
Прикреплено изображение
Скриншот 19-03-2024 235432.jpg

 
Страниц (1): [1]
« Форум Флудилка »


Все гости форума могут просматривать этот раздел.
Только зарегистрированные пользователи могут создавать новые темы в этом разделе.
Только зарегистрированные пользователи могут отвечать на сообщения в этом разделе.




Форум Магии и Эзотерики