Форум Днепра (Днепропетровска) » Разное Форум » Форум Флудилка » Полотенцесушитель для ванной комнаты

Страниц (1): [1]
 

1. aiyram - 04 Января, 2022 - 18:14:24 - перейти к сообщению
Всем привет, недавно купили в ванную комнату электрический полотенцесушитель и нарадоваться не можем! Греет он когда это нужно нам, управляеться благодаря терморегулятору, также присутствует функция таймера. Вообще мы очень довольны и вскем советуем! Покупали, если что у производителя эрафлайм (для просмотра ссылки Вам необходимо авторизоваться) .
2. Fainass - 20 Апреля, 2024 - 19:44:44 - перейти к сообщению
Мы тоже хотим хороший полотенцесушитель поставить в ванную. Какие еще есть варианты?
3. Anjelik - 21 Апреля, 2024 - 08:57:41 - перейти к сообщению
Можу порадити купити водяну сушка для рушників в інтернет-магазині https://mario.ua Їхній веб-сайт не тільки пропонує зручність покупок, але й вибір сушки для рушників з водяним підігрівом є першокласним. Придбаний мною сушки для рушників перевершив мої очікування як за якістю, так і за функціональністю. Він не тільки зберігає мої рушники теплими, а й відмінно нагріває мою ванну в холодну пору. Що дійсно відрізняє Mario, так це його прихильність до задоволення потреб клієнтів. Доставка була швидкою, а команда обслуговування клієнтів була доброзичливою та чуйною протягом усього процесу. Якщо ви хочете оновити свою ванну кімнату, встановивши водяний сушка для рушників, я настійно рекомендую заглянути в інтернет-магазин Маріо.
Форум Магии и Эзотерики

Powered by ExBB FM 1.0 Final